Franciszek Ledwoń - 00053/2018

FRANCISZEK LEDWOŃ przyszedł na świat w 2013 roku w Wodzisławiu Śląskim. Po kilku latach diagnostyki, po wykonaniu badania WES u Franka zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę genetyczną zespół Aicardiego - Goutieresa/ w Polsce jest tylko kilkoro zdiagnozowanych dzieci. Choroba ta w znacznym stopniu przyczyniła się do zaburzenia prawidłowego rozwoju. Franek jest dzieckiem leżącym. Nie siedzi, nie mówi, nie utrzymuje nic w rączkach. Wymaga całodobowej opieki oraz codziennej intensywnej rehabilitacji. Każde zajęcia to ciężka praca, okupiona płaczem Franka. Miesięczny koszt wszystkich niezbędnych terapii przekracza możliwości finansowe rodziców.

Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy pionizator, który pomaga Frankowi utrzymać prawidłową postawę podczas pionizacji. Również dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy specjalny fotelik samochodowy oraz kombinezon SPIO. .

Zwracamy się z prośbą o wsparcie dla tego małego, dzielnego chłopczyka.

 

23 kwi 2024
Zbieramy na....

W chwili obecnej zbieramy środki na zakup pionizatora-chodzika NF-WALKER

 
2 gru 2020
Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy Frankowi pionizator oraz specjaslny fotelik samochodowy.

Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy pionizator, który pomoże Frankowi utrzymać prawidłową postawę podczas pionizacji oraz specjaslny fotelik samochodowy.