Maksymilian Kiełkowski 00042/2018

MAKSYMILIAN KIEŁKOWSKI urodził się 24.07.2014 roku. mieszka w Świerklanach. Urodził się z rzadką wadą rozwojową ośrodkowego układu nerwowego ( OUN ) charakteryzującą się występowaniem szczelin w obrębie półkul mózgu. Schorzenie to w znacznym stopniu narusza sprawność dziecka. Od narodzin Maks dzielnie i ciężko walczy o swoją sprawnością. Dnia 21.12.2021r. Maks przebył udaną operacje lewej strony biodra w Orthopedic Kinderklinik w Ashau, operacja trwała 4,5h. Po dwóch tygodniach został wypisany do domu, koszt operacji to 60 tys. polskich złotych. Ale niestety na tych kosztach się nie skonczyło. Po 4 tygodniach musiał stawić się ponownie na kontrole i rehabilitacje w wyżej wymienionej klinice. Koszt kontroli i rehabilitacji kosztował około 15tys. polskich złotych. Niezbędne były ortezy na stopy, dostosowane do długości kończyn oraz ortezy na dłonie żeby nie doszło do wykręcenia nadgartsków.

Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy Maksiowi fotelik samochodowy, by mógł dojeżdzać na rehabilitację oraz kamizelkę stabilizującą. Na bieżąco opłacamy rehabilitację. Sfinansowaliśmy również wózek inwalidzki.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i kierujemy apel o dalsze uczestnictwo w leczeniu i rehabilitacji Maksa. Koszty znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziny - pomóżmy Im w walce o zdrowie syna.

16 mar 2021
Maks przebył operację dzięki Państwa wsparciu

21,02,2021 Maks przebył operacje lewej strony biodra w Orthopedic Kinderklinik w Ashau, operacja trwała 4,5h była to ciężka operacja ale na szczęście przebiegła pomyślnie. po dwóch tygodniach został wypisany do domu, koszt operacji to 60 tys. polskich złotych. Ale niestety na tych kosztach się nie konczy. Za 4 tygodnie musi stawić się ponownie na kontrole i rehabilitacje w wyżej wymienionej klinice. Koszt kontroli i rehabilitacji będzie kto około 15tys. polskich złotych.