Piotruś Sajdak 00004/2016/O

Piotr urodził się w 1997 roku, mieszka w Sułkowie. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, stan ciężki, leżący okresowo porusza się na czworakach lub pełza na pośladkach, nie mówi, nie słyszy, wzrok bardzo slaby, zaniki mięśniowe, kończyny górne i dolne spastyczne, niedorozwój umysłowy głęboki, bez kontaktu logicznego z otoczeniem, kontakt emocjonalny zachowany, skłonności do gniewu, napadów autoagresji.

Dzięki Państwa pomocy Piotr może systematycznie uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych. Udało nam się też sfinansować koszty aparatu stomatologicznego oraz dostosowania łazienki dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

22 kwi 2024
do czerwca

Obecnie zbieramy środki na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego dla Piotra

 
5 sty 2017
Piotruś Sajdak dostał podnośnik, który bardzo ułatwił mu codzienne funkcjonowanie

W imieniu Piotrusia Sajdaka i wdzięcznych rodziców pragniemy serdecznie Państwu podziękować za dotychczasową pomoc. Dzięki Państwa pomocy Piotr został wyposażony w podnośnik, który znacznie ułatwia mu codzienne funkcjonowanie, w trakcie jest również remont łazienki z dostosowaniem do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Obecnie gromadzimy fundusze, które pokryją turnus rehabilitacyjny dla naszego Podopiecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu akcji i Państwa hojności. Cudownie jest wiedzieć, że jest wokół nas tyle osób, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.