Filip Maliszewski 000017/2017

Filip Maliszewski ur. 11.07.1998 r. Filip to chłopak, którego los od urodzenia mocno doświadczył. Cierpi na Porażenie Dziecięce, jest rehabilitowany od 3 miesiąca życia. Według prognoz lekarzy chłopiec miał nie mówić i nie chodzić. Filip to bardzo ambitny chłopak, ukończył Technikum i obecnie jest studentem I roku na kierunku „Rachunkowość, Finanse i Zarządzanie”. Dzięki pomocy Darczyńców udało się sfinansować Filipowi terapię komórkami macierzystymi oraz zakupić wózek inwalidzki. Obecnie priorytetem jest fachowa rehabilitacja. Gorący apel do Państwa – pomóżmy wspólnie Filipowi spełniać jego marzenia, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności.

Fundacja postawiła sobie za cel zorganizowanie środków na rehabilitację Filipa. Jest to możliwe tylko dzięki Państwa pomocy i zrozumieniu tej trudnej sytuacji.
Filip będzie wdzięczny za każdą wpłatę, która pomoże mu poprawić sprawność ruchową poprzez ciągłą rehabilitację.

31 paź 2017
Filip osiąga coraz lepsze efekty po rehabilitacji

Filip Maliszewski jest po pierwszym podaniu komórek macierzystych. Teraz bardzo ważna jest rehabilitacja i przygotowanie do kolejnego podania komórek, które nastąpi w lutym 2018 roku i będzie podawane w pięciu dawkach.  Każdego dnia chłopak ćwiczy pod okiem specjalistów, dla których głównym celem jest obecnie odbudowanie mięśni łydek i ud. Nastąpiła już znaczna poprawa, chłopiec odczuwa zimno w kończynach i nastąpiło zdecydowane cofnięcie skoliozy. Filip jest w stanie się wyprostować. To wielki krok do przodu dla tego młodego człowieka. Jest bardzo ambitny i wierzy, że będzie chodził. Zainteresowanie sprawą Filipa jest bardzo duże, serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wpłaty, które umożliwiają leczenie i rehabilitację chłopca. Teraz mobilizujemy wszystkie siły, aby zebrać środki na kolejnych pięć podań komórek macierzystych. Wierzymy, że Państwo nie pozostaniecie obojętni i wspólnie pomożemy temu młodemu człowiekowi stanąć na nogi.