Wioletta Walerzak 00006/2016/S

Wioletta Walerzak urodziła się w 1987 roku, mieszka w Kątach Wrocławskich. Wiola urodziła się jako zdrowe dziecko, w wieku 2 lat po przebytych szczepieniach rodzice zauważyli niepokojące objawy w rozwoju dziecka. Po badaniach stwierdzono autyzm atypowy, co dla całej rodziny było strasznym ciosem. Choroba powoduje otępienie umysłowe, napady agresji, trudności w wymowie i obojętność wobec innych osób. Wioletta jest nadpobudliwa. Bardzo często ma nadmierne łaknienie. Wymaga stałej terapii aparatem stymulującym napięcie mięśni (terapia biofeedback).

Dzięki Państwa pomocy udało się pokryć koszty turnusu rehabilitacyjnego dla Wioletty w Mrzeżynie oraz zakupić okulary korekcyjne, które poprawiły jej komfort życia.

Państwa darowizny umożliwią Wioli dalsze uczestnictwo w turnusach rehabilitacyjnych oraz zapewnią specjalistyczną opiekę medyczną. Wioletta będzie wdzięczna za każdą wpłatę, która pomoże w jej leczeniu. Priorytetem jest pokrycie kosztów rehabilitacji oraz wizyt w gabinetach specjalistycznych (logopeda, psycholog, terapeuci).

1 sty 2017
Dołączyła do nas Wioletta Walerzak

Dołączyła do nas nowa Podopieczna. Serdecznie witamy Wiolettę Walerzak!